Advokaadibüroo line line line
Supremia Lätis

Supremia

Advokaadibüroo

Supremia Lätis

Karoliina Kõrgesaar

E-post: karoliina.korgesaar@supremia.ee

Tel: +372 6 008 555

Mob: +372 50 87 258

Karoliina Kõrgesaar

Karoliina Kõrgesaar on omandanud õigusteaduses magistrikraadi 2005. a. Perioodil 1999 kuni 2014 töötas Karoliina Maria Mägi Advokaadiüroos. Lisaks magistrikraadile õigusteaduses on ta omandanud magistrikraadi ärijuhtimises. Enne advokaadina tegutsema asumist on Karoliina töötanud finantsistina ning väärtpaberite spetsialistina pangas.

Karoliinal on märkimisväärsed kogemused klientide nõustamisel aktsionäride ja osanike vahelistes vaidlustes, erikontrollide ja erinevate õigusaudite läbiviimisel, samuti aktsiate ja varadega seonduvates müügitehingutes, ülevõtmistel, ühinemistel ning investeeringute kaasamisel. Lisaks on Karoliinal põhjalik nõustamiskogemus maksuküsimustes ja esindajana pankroti- ja saneerimismenetlustes.

Tema ärialane haridus, põhjalik erialane kogemus ning tugev loogiline mõtlemine koos väga heade juriidiliste teadmistega võimaldavad leida kliendi probleemidele efektiivseid lahendusi. Kliendid on Karoliinat esile toonud suurepärase ärivaidluste lahendajana, kes väga hea strateegina ja oskusliku läbirääkijana suudab näha n.-ö. „laia pilti“ ja tuua kliendile seeläbi võimalikult positiivse lahenduse kõiki aspekte silmas pidades.

Tagasi