Advokaadibüroo line line line
Supremia Lätis

Supremia

Advokaadibüroo

Supremia Lätis

Teised meist

 • Endel Siff

  ettevõtja

  Meie pikaajalises koostöös on Supremia partnerid nõustanud mind väga erinevates äritehingutes.
  Karoliina ja Tarvo meeskonna mitmekülgne professionaalne kogemus ning innovatiivne lähenemine lahenduste leidmisel annab kindlustunde, et minu huvid on alati parimal ja usaldusväärseimal moel kaitstud ka kõige keerulisemates äri- ja kohtuvaidlustes.
  Meelerahu, et saan oma nõustajate abivalmidusele ja erialasele kompetentsusele probleemide lahendamisel sajaprotsendiliselt toetuda, võimaldab mul segamatult keskenduda oma ettevõtete arendamisele ja uute ambitsioonikate äriprojektide elluviimisele.

 • Ott Kikkas

  Fund Ehitus OÜ juht ja osanik

  Iga suhe baseerub usaldusel. Usaldust ei saa osta ega müüa – see tekib ajas. Meie arvates oleme oma aega kasutanud targalt kuna Tarvo Lindma ja Karoliina Kõrgesaare näol on tegemist heade partneritega kellelt igas olukorras professionaalset abi ja nõu saab.

 • Ivar Viil

  AS Elektritsentrum juht ja aktsionär

  Me oleme sellised talupoja tarkusel tegutsevad ettevõtjad, kes viis aastat tagasi ei saanud õieti arugi milleks või kellele on advokaadid vajalikud. Kahjuks või õnneks oleme sellest tänaseks väga hästi aru saanud. Ma tahaksin väga rõhutada seda, et peale Supremia inimestega suhtlemist oleme alati leidnud lahenduse ja mis kõige tähtsam jutud lõpevad alati HEA TUJUGA.

 • Andres Lõhmus

  OÜ Levalex Invest juht ja osanik / AS Põltsamaa Graniit nõukogu liige

  Ettevõtjana vajan ma professionaalset ning usaldusväärset õigusabi. Usaldusväärset just sellest küljest, et advokaat annab kliendile nõu alati parimal ja erapooletul viisil. Viisil, mis võib advokaati ennast “kahjustada” arvete väljastamise kvantiteedis ja tempos. Viimati mainitud, kliendi huvidest lähtumine, pole üldsegi iseenesest mõistetav Eesti õigusteenuste kurve, künkaid, läbimatuid raiesmikke ning soiseid alasid pakkuval maastikul. Tulemuslik tegevus, töö ja äri peab olema ka FUN. Ja fun on see kui oma koostööpartneritega on siiras ja sõbralik suhe. Advokaadibüroosse minek saab olla ka meeldiv vahepala päevasesse rutiini. Just sellised on minu kogemused Karoliina ja Tarvoga. Tugevalt positiivsed.

 • Andres Pree

  Eagle Vision optikakaupluste keti nõukogu liige ja aktsionär

  Eagle Vision on Eesti juhtiva optikakaupade müüjana ja maaletoojana oma pikaajalise tegevuse jooksul vajanud paljudes küsimustes õigusabi. Kõigil nendel kordadel oleme Tarvo Lindmalt ja tema kolleegidelt saanud alati kiiret ja asjakohast nõu ja abi. Eraldi väärib märkimist Tarvo Lindma professionaalne panus meie nõustamisele juhtimisega seotud küsimustes meie nõukogu liikmena kui ka erinevate lepingute sõlmimisel ja vaidluste lahendamisel. Selline koostöö on vaieldamatult kasulik ja vajalik igale ärile ning seetõttu julgen kindlasti soovitada Tarvo Lindmad ja tema kolleege Supremia büroost!

 • Ando Kivilaid

  IIZI Group AS asutaja ja nõukogu esimees

  Karoliina ja Tarvo näol on tegemist advokaatidega, kes on viinud õigusteenuse osutamise ja kliendi-advokaadi suhte täiesti uuele tasemele. Nende pädevus ja kiirus asjade lahendamsiel on esmaklassiline. Olen usaldanud nende hoolde väga erinevaid küsimusi alustades ettevõtete ümberstruktureerimistega, omanike vaheliste suhete reguleermisega ning lõpetades oma erinevate investeeringute hoidmisega. Soovitan soojalt!

 • Peter Kuus

  INTRAC Eesti AS juhatuse liige

  Hea advokaat on nagu
  õpetaja, kes teab vastuseid;
  sõber, keda saab usaldada;
  isa, kes loob perele turvatunde.
  Meie koostööpartneriks on Supremia Advokaadibüroo ning oleme oma valikuga väga rahul.

 • Tiit Nurklik

  endine ehitusettevõtja (KMG Ehitus) ja tänane Eesti Kunstiakadeemia magistrant

  Enam, kui 10-aastane veatu koostöö Karoliina ja Tarvoga on olnud ääretult sümpaatne, ka kõige õnnetumast alustades positiivselt elamuslik. Soovitan siiralt.
  P.S. isegi pisut kahju on, et loodan oma edaspidises elus advokaaditeenust kasutamata hakkama saada.

 • Kaido Konsap

  UADBB Aon Baltic Eesti filiaali juht

  Mul on Supremia advokaatidega väga positiivne kogemus – nad on head kuulajad, räägivad asjast ja pühenduvad eesmärgile. Mulle avaldab muljet nende siiras osavõtlikkus ja oskus näha paragrahvide taga laiemat konteksti.

 • Taavi Raadik

  Metsamaahalduse AS juht ja aktsionär

  Tarvo Lindma ja tema kolleegid on meie maa- ja metsandusettevõtetele juriidilist tuge pakkunud juba aastaid. Selle käigus on nad muuhulgas nõustanud meid nii mitmete rahvusvaheliste vara- ja ettevõtte müügitehingute ettevalmistamisel kui ka näiteks suuremahuliste kaevanduslubadega seotud kohtuvaidluste lahendamisel. Meile antud nõu on alati olnud põhjalik ja täpne ning kõiki aspekte arvestav. Tegemist on usaldusväärsete partneritega, kellele võib alati loota !

 • Tõnu Post

  Kõljala POÜ juht, Eesti parim piimakarjakasvataja 2012, Eesti aasta põllumees 2013

  Töödes- tegemistes tuleb ette vaidlusi, mis ei mahu igapäevaste kogemuste hulka. Seepärast on tihti, tekkinud probleemi õigeks lahenduseks, vaja õppinud ja kogemustega juristi nõuannet. Oma probleemidest jagu saamiseks oleme saanud asjatundlikku ja kiiret abi Supremia advokaadibüroo headelt spetsialistidelt.

 • Külli Lilleorg

  Fontes PMP OÜ juht ja osanik

  Fontes on viimased 10 aastat lahendanud erinevaid õigusalaseid küsimusi koostöös vandeadvokaat Tarvo Lindmaga. Meievaheline edukas koostöö sai sillutatud aastal 2005, kui valisime Fontese juhtkonnapoolse väljaostu protsessi õigusalaseks nõustajaks Tarvo Lindma. Fontese ostuga seotud juriidilised riskid sai põhjalikult läbi kaalutud ning ettevõtte ostu-müügitehing õnnestus laitmatult. Tarvo Lindma „käekirja“ koostööpartnerina iseloomustab kiire analüüsivõime, põhjalikkus detailides, otsekohesus riskide kaalumisel ning õigusalaselt selged ja läbipaistvad soovitused, mis lähtuvad alati kliendi pikaajalistest perspektiividest/huvidest. Tarvo Lindma õigusalane professionaalsus, entusiasm, usk asjade lahendamise võimalikkusesse, kindlameelsus emotsionaalselt keerukate olukordade lahendamisel ja soov leida parim lahendus kliendi vajadusele ongi olnud meievahelise pikaajalise koostöö vundamendiks.

 • Sten Sarap

  OÜ LabelPrint juht ja osanik

  Professionaalne ja usaldusväärne! Räägivad küsimärgi ka sirgeks.

 • Brit Pensa

  OÜ Kliinik32 juht

  Minu koostöö Tarvoga on kestnud juba 7 aastat ehk ajast, mil ma kliinikusse tulin ning saan selle kohta ainult kiidusõnu lausuda. Tarvo poole võib pöörduda igasuguste juriidilist nõu puudutavate küsimustega – ta leiab alati aja ja annab edasi advokaadi vaatenurgast hinnangu antud küsimusele ning edasiseks soovitused. Koostööd Tarvoga iseloomustaksin lühidalt selliste märksõnadega nagu usaldusväärsus, paindlikkus, kiirus ja asjatundlikkus.

 • Kalmer Mäekallas

  ettevõtja ja investor (ABC King, ABC Saare)

  On olnud meeldiv kogeda, et Karoliina ja Tarvo puhul läheb suurim osa energiast probleemide lahendamiseks, mitte kliendile arve koostamiseks. Soovitan soojalt!

 • Karin Mängel

  eksklusiivbrändide (Villeroy-Boch, Yves Delorme, Ralph Lauren Home jt.) maaletooja

  Karoliinale võib oma mured suurima südamerahuga ära rääkida ja saad vastu oma probleemile parima lahenduse. Alati võib olla kindel, et kõigi huvid on kaitstud. See annab hea enesetunde ning asjad on korras.

 • Jüri Tiitus

  GolfLife Shop juht ja omanik

  Karoliinaga on olnud aastate jooksul palju tööalaseid tegemisi ja kokkupuuteid, õnneks või õnnetuseks ka selliseid, kus oleme pidanud olema teine teisel pool lauda. Aga ka see oli meeldiv ja õpetlik kogemus ning see, et tegemist on oma ala professionaalidega, on ütlematagi selge, alati töö kiire ja korralik.
  Analüüs ja kliendi muredesse süüvimine on osavõtlik ning see tekitab usaldust mida vähempakkumistega ei ole võimalik leida.

 • Lauri Laubre

  meelelahutus- ja toitlustusäride juht ja omanik

  Meie ettevõtted ja mina isiklikult oleme kasutanud vandeadvokaat Tarvo Lindma teenuseid juba vähemalt 15 aastat. Nende aastate jooksul on olnud keerulisi vaidlusi nii maksu-, autoriõiguste kui ka muudes meelelahutusäriga seotud küsimustes ja ilma eranditeta oleme alati saanud väga kiiret ja kvaliteetset abi. Äärmine põhjalikkus ning hea valdkonna tundmine on pakutud abi juures olnud alati normiks. On olnud ka meie jaoks väga kriitilisi vaidlusi, kuid Tarvo on alati leidnud õiged ja vajalikud argumendid ning juhtinud protsessid õiglaste ja positiivsete lahendusteni. Ilma mingi kahtluseta - soovitan.